SuperStar 2018: Seznam písní – Tohle se bude zpívat v neděli 13.5.2018 Playlist + VIDEA

Sponzorované odkazy

superstar-2018-videa-seznam-pisni-13-5-2018 Už v neděli uslyšíme zpívat vůbec poprvé kompletní finálovou desítku soutěžících. Seznam písní byl již dlouhou dobu utajován, to se ovšem změnilo dnešním dnem, kdy se playlist prvního finálového kola s datem 13.5.2018 dostal konečně ven. Televize Nova a Markíza ho zveřejnily v průběhu dnešních dopoledních hodin. Jaké bude téma prvního finálového večeru?

První finálový večer se ponese ve znamení Světových písní. Pokud se podrobněji opět podíváme na jednotlivé písně, tak uslyšíme například Bruno Marse, SIU nebo i Michaela Jacksona. Fanoušci extravagantní divy Lady Gaga se dočkají její písně.

Stejně jako poslední semifinálový večer, tak ani tento nenabídne žádnou českou ani slovenskou píseň. Už by to nějakou chtělo, co říkáte?

Pokud tedy chcete vědět, co se bude zpívat v rámci 1.finálového kola s názvem Světové hity, přinášíme jejich seznam + videa.
Sponzorované odkazy:

 

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít