Který porotce se osvědčil v letošní SuperStar 2018 a kterého už diváci nechtějí znovu v porotě?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-porotci Letošní SuperStar 2018 skončila. Máme za sebou tři a půl měsíce vysílání páté série této pěvecké show, ve které zvítězila Tereza Anna Mašková. Na druhém místě se umístila Eliška Rusková a na třetím Karmen Pál-Baláž. Pokud vás zajímá, jak jsou diváci spokojeni s jednotlivými umístěními těchto finalistek, určitě koukněte na krátké statistiky v našem předchozím článku zde. Nyní se ale pojďme podívat na zoubek porotcům.

Všichni porotci, kromě Pala Habery byli v letošní porotě SuperStar 2018 poprvé. Byla to tedy jejich premiéra a nás zajímá váš názor na tyto porotce. Otázka tedy zní jasně: ,,Chcete dané porotce vidět v některé z dalších sérií pěveckých show znovu?“ Hlasovat můžete u každého porotce zvlášť.
Sponzorované odkazy:

palo-habera-superstar-2018

Palo Habera

Ano, chci ho znovu
1642 Vote
Ne
79 Vote

 
 


Katarína Knechtová

Ano, chci ji znovu
560 Vote
Ne
1119 Vote

 
 

superstar-2018-matej-ruppert-porotce

Matej Ruppert

Ano, chci ho znovu
971 Vote
Ne
701 Vote

 
 

ben-cristovao-superstar-2018

Ben Cristovao

Ano, chci ho znovu
1135 Vote
Ne
571 Vote

 
 
 
 
Kromě porotců se nyní hlasuje i o nejlepším vítězi ze všech česko-slovenských soutěží, pokud jste ještě nezahlasovali, můžete tak učinit stále v hlasování zde. Zatím vede Tereza ze SuperStar5 a Emma ze Supertar4.


Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít