Kolik dostal Habera, Knechtová, Cristovao a Ruppert za SuperStar 2018?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-platy-porotcu-letosni-serie Jsme ve dvou třetinách letošní SuperStar 2018 a tak začínají vylézat ven zajímavosti, které byly po celou dobu letošní páté série Česko-Slovenské verze této show zakryté rouškou tajemna.

Server Extra.cz „vyšťoural“ kolik peněz získali jednotliví porotci letošní série za své působení v soutěži. Plat Leoše Mareše je již znám několik týdnů, až měsíců. Jelikož se v SuperStar Leoš Mareš neobjevil déle jak sedm let (naposledy v roce 2011), televize Nova a Markíza přidaly na jeho odměně za to, když bude v SuperStar 2018 moderovat (zajímavostí je, že Adéla Banášová nabídku odmítla, a to nikoliv kvůli peněz, ale kvůli tomu, že se v show již nerozvíjí. Nabídku odmítl i Martin „Pyco“ Rausch, který je unavený, jelikož za poslední roky přijal více projektů a tak letos trochu povolil).

Leoš Mareš inkasoval za sedm přímých přenosů částku 4 000 000 Kč, což je skoro 600 000 tisíc za jeden večer. Jak to je s porotci?

Palo Habera – v průměru 2,5 mil.
Katarína Knechtová – v průměru 1,5 mil.
Ben Cristovao – v průměru 1,5 mil.
Matěj Ruppert – v průměru 1,5 mil.

Jak jde tedy vidět, tak nejvíce sesbíral Leoš Mareš. Co se týče jeho kolegyně Jasmíny Alagič, tak její příjem ze SuperStar 2018 zatím odhalen není.
 

Kdo si nezaslouží takové penize?

Leoš
462 Vote
Palo
82 Vote
Katarína
127 Vote
Ben
71 Vote
Matej
57 Vote

 


Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít