Čí nepostup vypadnuté dvojice zpěváků v SuperStar 2018 nejvíce diváky mrzí? (TOP10)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-kdo-vypadl-a-koho-to-nejvice-mrzi Máme za sebou vůbec první finálové kolo pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém vypadla tato dvojice soutěžících. Včerejší první finálové kolo trvalo až skoro do půlnoci, rozhodnutí o tom, kdo soutěž opustil a kdo naopak postoupil jsme se dozvěděli krátce před půl dvanáctou. Spoustu diváků kvůli vstávání do práce zjišťuje výsledky až druhý den ráno.

Sponzorované odkazy:

Na našem webu vždy hned po vypadnutí daných soutěžících probíhá hlasování, ve kterém čtenáři hodnotí celkové rozhodnutí. Výsledky zatím mluví jasně, 75% čtenářů souhlasí s vypadnutím Dominika a Richarda. Abychom ale zjistili, u kterého soutěžícího je spokojenost o něco vyšší a u koho naopak převládá spíše zklamání, přinášíme vám následující hlasování, ve kterém můžete projevit opět svůj názor.
Sponzorované odkazy

Zvolte, jaký nepostup vás nejvíce mrzí

Richard Chovan
298 Vote
Dominik Gerda
80 Vote
Obou
23 Vote
Jsem spokojen/a s celkovými výsledky
211 Vote

 
Pokud jste neviděli včerejší první živé kolo SuperStar 2018 s datem 13.5.2018, můžete se na celý díl podívat online na webu zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít